bus.of.je | Liberty Bus Timetables

Home

9 - Greve de Lecq

Friday Only
 

Outbound | Mon - Fri

Bus Station06:1006:4007:0507:4008:3508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:3517:1517:4518:4519:4521:4523:15
Bus Station Stand G06:1006:4007:0507:4008:3508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:3517:1517:4518:45------------
West Park Slipway06:1106:4107:0607:4108:3608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:3617:1617:4618:4619:4621:4623:16
West Park Shelter06:1206:4207:0707:4208:3708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:3717:1717:4718:4719:4721:4723:17
Bay View Court06:1306:4307:0807:4308:3808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:3817:1817:4918:4819:4821:4823:18
Bellozanne Road06:1406:4407:0907:4408:3908:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:3817:1817:5018:4919:4921:4923:19
First Tower W06:1506:4507:1007:4508:4209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0216:4217:2317:5218:5219:5021:5023:20
St Andrews Park W06:1606:4507:1007:4508:4209:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0316:4317:2417:5318:5219:5021:5023:20
Millbrook W06:1606:4507:1107:4608:4309:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0416:4417:2517:5418:5319:5121:5123:21
Coronation Park W06:1706:4507:1107:4608:4309:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0416:4417:2517:5518:5419:5221:5223:22
St Matthews Church W06:1806:4607:1207:4708:4409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0516:4517:2617:5718:5419:5221:5223:22
Bel Royal Terrace06:1806:4607:1207:4708:4409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0516:4517:2617:5818:5519:5321:5323:23
Parcq du Rivage W06:1906:4607:1207:4708:4409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0516:4517:2617:5918:5519:5321:5323:23
Perquage Car Park06:1906:4607:1207:4708:4409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0516:4517:2618:0018:5519:5321:5323:23
Beaumont W06:2006:5007:1507:5008:4909:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0716:4717:3318:0218:5619:5421:5423:24
York Farm W--------07:16--------09:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0816:4817:3418:0218:5719:5521:5523:25
Clos de la Mielle W--------07:17--------09:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0916:4917:3518:0318:5819:5621:5623:26
La Haule Slipway S--------07:17--------09:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0916:4917:3518:0418:5919:5721:5723:27
Hotel La Place N--------07:20--------09:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1116:5117:3718:0519:0220:0022:0023:30
Route du Francfief N--------07:20--------09:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1116:5117:3718:0619:0220:0022:0023:30
St Peters Arsenal N--------07:21--------09:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1216:5217:3818:0719:0320:0122:0123:31
Rue Cappelain N--------07:21--------09:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1216:5217:3818:0719:0320:0122:0123:31
Jersey Rugby Club N--------07:22--------09:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1316:5317:3918:0819:0420:0222:0223:32
Jersey Aero Club W--------------------09:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1416:54------------------------
Jersey Airport--------------------09:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1616:56------------------------
Jersey Aero Club E--------------------09:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1816:58------------------------
Rue des Vignes E--------07:22--------09:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1816:5817:4018:0919:0420:0222:0223:32
Mont Fallu N06:2206:5207:2407:5508:5209:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:0017:4218:1019:0620:0422:0423:34
Rue de St Clement N06:2206:5307:2507:5508:5209:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:0017:4218:1119:0720:0522:0523:35
St Peters Village N06:2406:5407:2607:5608:5309:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:0117:4318:1319:0820:0622:0623:36
Sunnyfields Farm06:2406:5407:2607:5908:5309:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:0117:4318:1319:0820:0622:0623:36
St Peter Tech Park N06:2406:5407:2607:5908:5309:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:0117:4318:1319:0820:0622:0623:36
Croix au Lion N06:2406:5407:2607:5908:5309:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:0117:4318:1419:0820:0622:0623:36
Rue des Niemes06:2406:5407:2707:5908:5409:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:0117:4318:1619:0920:0722:0723:37
aMaizin! Park N06:2506:5507:2708:0008:5409:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:0217:4418:1719:0920:0722:0723:37
St Ouen Manor N06:2606:5607:2808:0308:5509:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:0417:4618:1719:1020:0822:0823:38
Rue du Manoir06:2606:5607:2808:0308:5509:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:0417:4618:1819:1020:0822:0823:38
St Ouen Garage N06:2706:5707:2908:0408:5609:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:0417:4618:1919:1120:0922:0923:39
St Ouens Village N06:2807:0807:3008:0808:5709:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:0517:4718:2019:1220:1022:1023:40
La Croix N06:29----07:30--------09:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:0617:4818:2119:1220:1022:1023:40
Leoville N--------07:31--------09:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:0817:4918:2219:1320:1122:1123:41
Greve de Lecq--------07:34--------09:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:1517:5418:2719:1720:1522:1523:45
Champ Donne06:30----------------------------------------------------------------------------
Woodbine Farm06:32----------------------------------------------------------------------------
Five Roads06:33----------------------------------------------------------------------------
La Profonde Rue06:34----------------------------------------------------------------------------
Millais06:35----------------------------------------------------------------------------
Les Perrons06:35----------------------------------------------------------------------------
Route des Landes06:35----------------------------------------------------------------------------
Maison des Landes06:36----------------------------------------------------------------------------
Les Landes Common06:36----------------------------------------------------------------------------
Le Hurel Farm06:36----------------------------------------------------------------------------
Grosnez House06:37----------------------------------------------------------------------------
Sea View Farm06:37----------------------------------------------------------------------------
Portinfer Junction06:38----------------------------------------------------------------------------
 

Inbound | Mon - Fri

Greve de Lecq------------07:35--------09:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:2018:0018:3019:2020:2022:2023:45
Leoville S------------07:38--------09:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:2318:0318:3319:2320:2322:2323:48
La Croix S------------07:39--------09:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:2318:0318:3319:2320:2322:2323:48
St Ouens Village S----06:4507:1507:4108:1009:0009:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:2518:0518:3519:2520:2522:2523:50
St Ouen Garage S----06:4507:1507:4108:1009:0009:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:2518:0518:3519:2520:2522:2523:50
Rue du Douet----06:4607:1607:4208:1109:0109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:2618:0618:3519:2520:2522:2523:50
St Ouen Manor S----06:4607:1607:4208:1109:0109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:2618:0618:3619:2620:2622:2623:51
aMaizin! Park S----06:4707:1707:4308:1209:0209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:2718:0718:3719:2720:2722:2723:52
La Neuve Route----06:4707:1707:4308:1209:0209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:2718:0718:3719:2720:2722:2723:52
St Peters School06:10--------------------------------------------------------------------------------
Ville de l'Eglise W06:11--------------------------------------------------------------------------------
Rue des Fontaines06:12--------------------------------------------------------------------------------
Rue du Bocage06:13--------------------------------------------------------------------------------
Rue de la Presse06:13--------------------------------------------------------------------------------
Croix au Lion S06:1406:4807:1807:4408:1309:0309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:2818:0818:3819:2820:2822:2823:53
St Peter Tech Park S06:1406:4807:1807:4408:1309:0309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:2818:0818:3819:2820:2822:2823:53
Jubilee Homes06:1406:4807:1807:4508:1409:0409:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:2918:0918:3819:2820:2822:2823:53
St Peters Village S06:1606:5007:2007:4608:1509:0509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:3018:1018:4019:2920:2922:2923:54
Rue de St Clement S06:1606:5007:2107:4608:1509:0509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:3018:1018:4119:3020:3022:3023:55
Mont Fallu S06:1606:5007:2207:4708:1609:0609:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:3118:1118:4219:3120:3122:3123:56
Avenue de la Reine06:16----07:2207:47----09:0609:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:3118:1118:4219:3120:3122:3123:56
Rue des Vignes W06:17----07:2307:49----09:0709:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:3218:1218:4319:3220:3222:3223:57
Jersey Aero Club W06:18----------------09:0809:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:53----------------------------
Jersey Airport06:20----------------09:1009:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:55----------------------------
Jersey Aero Club E06:22----------------09:1209:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:57----------------------------
Jersey Rugby Club S06:23----07:2607:51----09:1309:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:3418:1418:4419:3320:3322:3323:58
St Peters Arsenal S06:24----07:2807:53----09:1409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5917:0017:3618:1618:4519:3420:3422:3423:59
Route du Francfief S06:25----07:2907:54----09:1610:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:3618:1618:4619:3520:3522:3500:00
Hotel La Place S06:26----07:3007:55----09:1710:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:3718:1718:4719:3620:3622:3600:01
La Haule Slipway N06:27----07:3107:56----09:1810:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:3818:1818:4819:3720:3722:3700:02
Clos de la Mielle E06:28----07:3207:57----09:1910:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:3918:1918:4819:3720:3722:3700:02
York Farm E06:28----07:3407:59----09:1910:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:3918:1918:4819:3720:3722:3700:02
Beaumont E06:3006:5407:3908:0708:2409:2010:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0517:4118:2118:5019:3820:3822:3800:03
Parcq du Rivage E06:3006:5407:4008:0808:2809:2010:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0517:4118:2118:5119:3920:3922:3900:04
Bel Royal Gardens06:3106:5507:4108:0908:2809:2110:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0517:4118:2118:5119:3920:3922:3900:04
St Matthews Church E06:3106:5507:4208:1008:2909:2210:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0617:4218:2218:5219:4020:4022:4000:05
Coronation Park E06:3206:5607:4208:1108:2909:2210:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0617:4218:2218:5319:4120:4122:4100:06
Millbrook E06:3206:5607:4308:1208:3009:2310:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0717:4318:2318:5319:4120:4122:4100:06
St Andrews Park E06:3306:5707:4408:1408:3009:2410:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0817:4418:2418:5319:4120:4122:4100:06
First Tower E06:3607:0007:5008:1808:3409:2610:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1117:4718:2718:5619:4220:4222:4200:07
Bellozanne Avenue06:3607:0007:5108:1908:3409:2710:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1117:4718:2718:5619:4320:4322:4300:08
George V Homes06:3707:0107:5408:2108:3609:2910:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1217:4818:2818:5719:4520:4522:4500:10
Century Buildings06:3807:0207:5908:2608:4109:3310:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1717:5318:3318:5819:4620:4622:4600:11
Bus Station06:4507:0908:1008:3808:4409:3410:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1917:5518:3519:0419:4920:4922:4900:13
 

Outbound | Saturday

Bus Station06:1007:4508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4519:4521:4523:15
Bus Station Stand G06:1007:4508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:45------------
West Park Slipway06:1207:4808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:4719:4721:4723:17
West Park Shelter06:1307:4908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4819:4821:4823:18
Bay View Court06:1307:5009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:4819:4821:4823:18
Bellozanne Road06:1407:5009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:4919:4921:4923:19
First Tower W06:1507:5009:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5019:5021:5023:20
St Andrews Park W06:1507:5009:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5019:5021:5023:20
Millbrook W06:1607:5109:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5119:5121:5123:21
Coronation Park W06:1707:5209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5119:5121:5123:21
St Matthews Church W06:1707:5209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5219:5221:5223:22
Bel Royal Terrace06:1807:5309:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5219:5221:5223:22
Parcq du Rivage W06:1907:5409:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5319:5321:5323:23
Perquage Car Park06:1907:5409:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5319:5321:5323:23
Beaumont W06:2007:5509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5419:5421:5423:24
York Farm W----07:5509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5419:5421:5423:24
Clos de la Mielle W----07:5509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5519:5521:5523:25
La Haule Slipway S----07:5609:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0818:5519:5521:5523:25
Hotel La Place N----07:5809:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1018:5819:5821:5823:28
Route du Francfief N----07:5909:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0020:0022:0023:30
St Peters Arsenal N----08:0109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0120:0122:0123:31
Rue Cappelain N----08:0109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0120:0122:0123:31
Jersey Rugby Club N----08:0209:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0220:0222:0223:32
Jersey Aero Club W--------09:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14----------------
Jersey Airport--------09:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16----------------
Jersey Aero Club E--------09:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18----------------
Rue des Vignes E----08:0309:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:0220:0222:0223:32
Mont Fallu N06:2208:0409:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:0420:0422:0423:34
Rue de St Clement N06:2308:0509:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:0520:0522:0523:35
St Peters Village N06:2408:0609:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:0620:0622:0623:36
Sunnyfields Farm06:2408:0609:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:0620:0622:0623:36
St Peter Tech Park N06:2408:0609:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:0620:0622:0623:36
Croix au Lion N06:2408:0609:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:0620:0622:0623:36
Rue des Niemes06:2408:0609:2110:2111:2112:2213:2114:2115:2116:2117:2118:2119:0620:0622:0623:36
aMaizin! Park N06:2508:0709:2210:2211:2212:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:0720:0722:0723:37
St Ouen Manor N06:2508:0709:2210:2211:2212:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:0720:0722:0723:37
Rue du Manoir06:2608:0809:2310:2311:2312:2413:2314:2315:2316:2317:2318:2319:0820:0822:0823:38
St Ouen Garage N06:2708:0909:2410:2411:2412:2513:2414:2415:2416:2417:2418:2419:0920:0922:0923:39
St Ouens Village N06:2808:1009:2510:2511:2512:2613:2514:2515:2516:2517:2518:2519:1020:1022:1023:40
La Croix N06:28----09:2610:2611:2612:2713:2614:2615:2616:2617:2618:2619:1020:1022:1023:40
Leoville N--------09:2810:2811:2812:2913:2814:2815:2816:2817:2818:2819:1120:1122:1123:41
Greve de Lecq--------09:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:1520:1522:1523:45
Champ Donne06:30------------------------------------------------------------
Woodbine Farm06:32------------------------------------------------------------
Five Roads06:33------------------------------------------------------------
La Profonde Rue06:33------------------------------------------------------------
Millais06:34------------------------------------------------------------
Les Perrons06:35------------------------------------------------------------
Route des Landes06:35------------------------------------------------------------
Maison des Landes06:36------------------------------------------------------------
Les Landes Common06:36------------------------------------------------------------
Le Hurel Farm06:36------------------------------------------------------------
Grosnez House06:37------------------------------------------------------------
Sea View Farm06:37------------------------------------------------------------
Portinfer Junction06:38------------------------------------------------------------
 

Inbound | Saturday

Greve de Lecq------------09:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:2020:2022:2023:45
Leoville S------------09:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:2320:2322:2323:48
La Croix S------------09:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:2320:2322:2323:48
St Ouens Village S----06:4508:2009:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:2520:2522:2523:50
St Ouen Garage S----06:4508:2009:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:2520:2522:2523:50
Rue du Douet----06:4608:2109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:2620:2622:2623:51
St Ouen Manor S----06:4608:2109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:2620:2622:2623:51
aMaizin! Park S----06:4708:2209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:2720:2722:2723:52
La Neuve Route----06:4708:2209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:2720:2722:2723:52
St Peters School06:10----------------------------------------------------------------
Ville de l'Eglise W06:11----------------------------------------------------------------
Rue des Fontaines06:12----------------------------------------------------------------
Rue du Bocage06:13----------------------------------------------------------------
Rue de la Presse06:13----------------------------------------------------------------
Croix au Lion S06:1306:4708:2209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:2720:2722:2723:52
St Peter Tech Park S06:1406:4808:2309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:2720:2722:2723:52
Jubilee Homes06:1406:4808:2309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:2720:2722:2723:52
St Peters Village S06:1606:5008:2509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:2920:2922:2923:54
Rue de St Clement S06:1606:5008:2509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:2920:2922:2923:54
Mont Fallu S06:1606:5108:2609:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:3020:3022:3023:55
Avenue de la Reine06:16----08:2609:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5218:5219:3120:3122:3123:56
Rue des Vignes W06:17----08:2709:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5318:5319:3220:3222:3223:57
Jersey Aero Club W06:18----08:2809:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:53------------------------
Jersey Airport06:20----08:3009:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:55------------------------
Jersey Aero Club E06:22----08:3209:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:57------------------------
Jersey Rugby Club S06:23----08:3309:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5418:5419:3320:3322:3323:58
St Peters Arsenal S06:24----08:3409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5618:5619:3420:3422:3423:59
Route du Francfief S06:25----08:3409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5618:5619:3420:3422:3423:59
Hotel La Place S06:26----08:3510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5718:5719:3520:3522:3500:00
La Haule Slipway N06:27----08:3810:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5918:5919:3620:3622:3600:01
Clos de la Mielle E06:28----08:3810:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0019:0019:3720:3722:3700:02
York Farm E06:28----08:3910:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0019:0019:3720:3722:3700:02
Beaumont E06:3006:5408:4010:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0119:0119:3820:3822:3800:03
Parcq du Rivage E06:3006:5408:4010:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0119:0119:3820:3822:3800:03
Bel Royal Gardens06:3106:5608:4210:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0319:3920:3922:3900:04
St Matthews Church E06:3106:5608:4210:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0319:3920:3922:3900:04
Coronation Park E06:3206:5708:4310:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0419:0419:4020:4022:4000:05
Millbrook E06:3306:5808:4410:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0519:0519:4020:4022:4000:05
St Andrews Park E06:3306:5908:4510:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0619:0619:4120:4122:4100:06
First Tower E06:3607:0008:4610:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0719:0719:4220:4222:4200:07
Bellozanne Avenue06:3607:0108:4710:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0819:0819:4320:4322:4300:08
George V Homes06:3707:0208:4810:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:0919:0919:4320:4322:4300:08
Century Buildings06:3807:0608:5110:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1219:1219:4620:4622:4600:11
Bus Station06:4507:0908:5410:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1519:1519:4920:4922:4900:14
 

Outbound | Sunday

Bus Station08:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5519:4521:4523:00
Bus Station Stand G08:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5519:45--------
West Park Slipway08:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5619:4621:4623:01
West Park Shelter08:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5719:4721:4723:02
Bay View Court08:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5819:4821:4823:03
Bellozanne Road08:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5819:4921:4923:04
First Tower W09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:5021:5023:05
St Andrews Park W09:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:5021:5023:05
Millbrook W09:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:5121:5123:06
Coronation Park W09:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:5221:5223:07
St Matthews Church W09:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:5221:5223:07
Bel Royal Terrace09:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:5321:5323:08
Parcq du Rivage W09:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:5321:5323:08
Perquage Car Park09:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:5321:5323:08
Beaumont W09:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:5421:5423:09
York Farm W09:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:5521:5523:10
Clos de la Mielle W09:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:5621:5623:11
La Haule Slipway S09:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:5721:5723:12
Hotel La Place N09:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1120:0022:0023:15
Route du Francfief N09:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1120:0022:0023:15
St Peters Arsenal N09:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1220:0122:0123:16
Rue Cappelain N09:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1220:0122:0123:16
Jersey Rugby Club N09:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1320:0222:0223:17
Jersey Aero Club W09:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14------------
Jersey Airport09:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16------------
Jersey Aero Club E09:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18------------
Rue des Vignes E09:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1820:0222:0223:17
Mont Fallu N09:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2020:0422:0423:19
Rue de St Clement N09:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2020:0522:0523:20
St Peters Village N09:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2120:0622:0623:21
Sunnyfields Farm09:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2120:0622:0623:21
St Peter Tech Park N09:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2120:0622:0623:21
Croix au Lion N09:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2120:0622:0623:21
Rue des Niemes09:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2120:0722:0723:22
aMaizin! Park N09:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2220:0722:0723:22
St Ouen Manor N09:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2420:0822:0823:23
Rue du Manoir09:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2420:0822:0823:23
St Ouen Garage N09:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2420:0922:0923:24
St Ouens Village N09:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2520:1022:1023:25
La Croix N09:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2620:1022:1023:25
Leoville N09:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2820:1122:1123:26
Greve de Lecq09:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3520:1522:1523:30
Champ Donne----------------------------------------------------
Woodbine Farm----------------------------------------------------
Five Roads----------------------------------------------------
La Profonde Rue----------------------------------------------------
Millais----------------------------------------------------
Les Perrons----------------------------------------------------
Route des Landes----------------------------------------------------
Maison des Landes----------------------------------------------------
Les Landes Common----------------------------------------------------
Le Hurel Farm----------------------------------------------------
Grosnez House----------------------------------------------------
Sea View Farm----------------------------------------------------
Portinfer Junction----------------------------------------------------
 

Inbound | Sunday

Greve de Lecq09:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4020:2022:2023:30
Leoville S09:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4320:2322:2323:33
La Croix S09:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4320:2322:2323:33
St Ouens Village S09:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4520:2522:2523:35
St Ouen Garage S09:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4520:2522:2523:35
Rue du Douet09:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4620:2522:2523:35
St Ouen Manor S09:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4620:2622:2623:36
aMaizin! Park S09:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4720:2722:2723:37
La Neuve Route09:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4820:2722:2723:37
St Peters School----------------------------------------------------
Ville de l'Eglise W----------------------------------------------------
Rue des Fontaines----------------------------------------------------
Rue du Bocage----------------------------------------------------
Rue de la Presse----------------------------------------------------
Croix au Lion S09:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4820:2822:2823:38
St Peter Tech Park S09:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4920:2822:2823:38
Jubilee Homes09:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4920:2822:2823:38
St Peters Village S09:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5020:2922:2923:39
Rue de St Clement S09:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5020:3022:3023:40
Mont Fallu S09:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5120:3122:3123:41
Avenue de la Reine09:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5120:3122:3123:41
Rue des Vignes W09:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5220:3222:3223:42
Jersey Aero Club W09:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53------------
Jersey Airport09:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55------------
Jersey Aero Club E09:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57------------
Jersey Rugby Club S09:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5820:3322:3323:43
St Peters Arsenal S09:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5920:3422:3423:44
Route du Francfief S10:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:3522:3523:45
Hotel La Place S10:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:3622:3623:46
La Haule Slipway N10:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:3722:3723:47
Clos de la Mielle E10:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:3722:3723:47
York Farm E10:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:3722:3723:47
Beaumont E10:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:3822:3823:48
Parcq du Rivage E10:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:3922:3923:49
Bel Royal Gardens10:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:3922:3923:49
St Matthews Church E10:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:4022:4023:50
Coronation Park E10:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:4122:4123:51
Millbrook E10:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:4122:4123:51
St Andrews Park E10:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:4122:4123:51
First Tower E10:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:4222:4223:52
Bellozanne Avenue10:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:4322:4323:53
George V Homes10:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:4522:4523:55
Century Buildings10:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:4622:4623:56
Bus Station10:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:1920:4922:4923:58
source?